Kysy tarjouspyyntöä
Vasen ylavarjo
Vasen alavarjo

Yhteystiedot

Maininki kiinteistöpalvelut Oy

Voudinkatu 3, 20780 Kaarina
(02) 276 4666 | toimisto@maininkioy.fi

Kiinteistösihteerit/asiakaspalvelu

Vuokra-asunnot puhelinaika klo 9.30 - 11.00
(02) 276 4654 |

vuokraus@maininkioy.fi

 

Emma Lindholm
(02) 276 4657 | emma.lindholm@maininkioy.fi

Mari Heinonen
(02) 276 4653 | mari.heinonen@maininkioy.fi

Maiju Juslin
(02) 276 4659 | maiju.juslin@maininkioy.fi

Almin Cero, isännöitsijäntodistukset
(02) 276 4679 | almin.cero@maininkioy.fi

Isännöitsijät

Kari Sarlin, ITS, ITS-TEK
(02) 276 4676 | kari.sarlin@maininkioy.fi

Sami Salmio, IAT, IEAT
(02) 276 4660 | sami.salmio@maininkioy.fi

Martti Korhonen IAT
(02) 276 4658 | martti.korhonen@maininkioy.fi

Teppo Simolin IAT, ITS-TEK
(02) 276 4655 | teppo.simolin@maininkioy.fi

Jukka Merisaari IAT
(02) 276 4661 | jukka.merisaari@maininkioy.fi

Almin Cero IAT
(02) 276 4679 | almin.cero@maininkioy.fi

 

Tekninen isännöitsijä

Heikki Lundén, RI
(02) 276 4672 | heikki.lunden@maininkioy.fi

 

 

 


H
uoltomestari

Kari Hernesniemi 
(02) 276 4662 | kari.hernesniemi@maininkioy.fi

Siivouksen työnjohto

Jaana Mattila
jaana.mattila@maininkioy.fi

Kirjanpitäjät

Eeva Tähti
(02) 276 4670 | eeva.tahti@maininkioy.fi

Tuija Vilppola, KPT II
(02) 276 4677 | tuija.vilppola@maininkioy.fi

Niina Rintala KITA, JET, KPT I, ITS
(02) 276 4650 | niina.lukander@maininkioy.fi

Jalmari Ristimäki
(02) 276 4663 | jalmari.ristimaki@maininkioy.fi

Aleksandra Sutskova
(02) 276 4675 | aleksandra.sutskova@maininkioy.fi

Toimitusjohtaja

Timo Laaksonen, eMBA, KJs, AIT, ITS-TEK
(02) 276 4673 | timo.laaksonen@maininkioy.fi



Toimistoajan ulkopuolella hätätapauksissa kiinteistöhuollon asiakkaille päivystävä huoltomies
(02) 276 4666

Oikea ylavarjo
Oikea alavarjo