Kysy tarjouspyyntöä
Vasen ylavarjo
Vasen alavarjo

Isännöinti Turku, Kaarina ja Lieto

Maininki kiinteistöpalvelut Oy on ISA-auktorisoitu isännöintitoimisto. Yritys vastaa noin sadankymmenen kiinteistön isännöinnistä. Maininki kiinteistöpalvelussa toimii viisi hallinnollista sekä yksi tekninen isännöitsijä. Mikäli sinulla on kysyttävää tai huomautettavaa isännöinnistä, niin ota yhteyttä. 


Isännöitsijät: 

Timo Laaksonen
(02) 2764 673
 | timo.laaksonen@maininkioy.fi

Helena Lahtovaara
(02) 2764 669 | helena.lahtovaara@maininkioy.fi

Kari Sarlin
(02) 2764 676 | kari.sarlin@maininkioy.fi

Sami Salmio
(02) 2764 660 | sami.salmio@maininkioy.fi

Rami Alavirta
(02) 2764 678 | rami.alavirta@maininkioy.fi


Tekninen isännöitsijä: 

Sami Kyrki
(02) 2764 672 | sami.kyrki@maininkioy.fi

Oikea ylavarjo
Oikea alavarjo