Kysy tarjouspyyntöä
Vasen ylavarjo
Vasen alavarjo

Yhteystiedot

Maininki kiinteistöpalvelut Oy

Voudinkatu 3, 20780 Kaarina
(02) 276 4666 | toimisto@maininkioy.fi

Toimitusjohtaja

Timo Laaksonen, KJs, AIT, ITS-TEK
(02) 276 4673 | timo.laaksonen@maininkioy.fi

Isännöitsijät

Kari Sarlin, ITS, ITS-TEK
(02) 276 4676 | kari.sarlin@maininkioy.fi

Helena Lahtovaara, ITS
(02) 276 4669 | helena.lahtovaara@maininkioy.fi

Sami Salmio, IAT
(02) 276 4660 | sami.salmio@maininkioy.fi

Rami Alavirta
(02) 276 4678 | rami.alavirta@maininkioy.fi

Tekninen isännöitsijä

Sami Kyrki
(02) 276 4672 | sami.kyrki@maininkioy.fi


H
uoltomestari

Risto Soisalo, HMT 
(02) 276 4674 | risto.soisalo@maininkioy.fi

Kiinteistösihteerit/asiakaspalvelu

Pia Puraja
(02) 276 4650 | pia.puraja@maininkioy.fi

Riika Patrakka, asuntojen vuokraus
(02) 276 4659 | riika.patrakka@maininkioy.fi

Satu Nätti, vuokra-asuntojen maksuvalvonta
(02) 276 4671 | satu.natti@maininkioy.fi

Kirjanpitäjät

Eeva Tähti
(02) 276 4670 | eeva.tahti@maininkioy.fi

Tuija Vilppola, KPT I
(02) 276 4677 | tuija.vilppola@maininkioy.fi

Antti Fossi, KPT I
(02) 276 4658 | antti.fossi@maininkioy.fi

Janne Nieminen
(02) 276 4675 | janne.nieminen@maininkioy.fi

 

Toimistoajan ulkopuolella hätätapauksissa päivystävä huoltomies
(02) 276 4666

Oikea ylavarjo
Oikea alavarjo